Elektromobilita – ZSE & Mercedes Benz
ECO SENSE
800x800_2
00:00/48:13

Nová epizóda

Hosť: Peter Krajči a Radoslav Markuš

Elektromobilita

ECO SENSE

Elektromobily siahajú až do roku 1835 – prvý zdokumentovaný navrhol Sibrandus Stratingh. O tom ako sa zorientovať v téme elektromobilov, hybridov či plug-inov a prečo sú práve tieto alternatívne pohony odpoveďou na udržateľnú budúcnosť odpovedá produktový expert Mercedes Benz – Peter Krajči. Zároveň čo si predstaviť pod zelenou energiou, ako sa získava a dostáva až do našich spotrebičov hovorí head of e-mobility od ZSE – Radoslav Markuš.

Podcast vzniká vďaka podpore Aupark Shopping Centre Bratislava

Epizódy
800x800_2
Peter Krajči a Radoslav Markuš
Elektromobilita – ZSE & Mercedes Benz
Nová epizóda
ECO SENSE
48:13

Udržateľný styling

ECO SENSE

Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák sa venuje téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. Vždy so zaujímavými hosťami, s ktorými sa rozprávame nielen o tom, čomu sa venujú a ako udržateľnosť vnímajú, ale aj o tom, ako sa im darí žiť šetrnejšie k životnému prostrediu. V novom dieli sa rozprávame so zakladateľkou značky prírodnej kozmetiky SOAPHORIA Biankou Bodnárovou a obľúbenou beauty blogerkou Katarínou Balabánovou o tom, ako vzniká prírodná kozmetika, ako fungujú certifikácie, ako zaručiť čo najvyššiu kvalitu produktov a ako sa starať o pokožku počas letných mesiacov.

Podcast vzniká vďaka podpore Aupark Shopping Centre Bratislava.

Epizódy
foto_podcast
Bianka Bodnárová I Katarína Balabánová
Ako vzniká prírodná kozmetika?
Nová epizóda
ECO SENSE
43:28
zuzana_kanisova
Zuzana Kanisová
Udržateľný styling
Epizóda 1
ECO SENSE
32:05

Zdravá strava

ECO SENSE

Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák, v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. V novom dieli podcastov hosťujeme Zuzanu Líškovú – výživovú poradkyňu, ktorá vám prezradí ako sa môžete stravovať zdravo aj s ohľadom na prírodu. Sme to, čo jeme – jedzme s potešením nie s obviňovaním. Ako môže naše rozhodnutie v stravovaní ovplyvniť životné prostredie a je to vôbec dôležité?

Epizódy
foto_export_podcast
Zuzana Líšková
Zdravá strava
Nová epizóda
ECO SENSE
45:12

Materiály a strihy budúcnosti

ECO SENSE

Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák, v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. Tretí diel podcastov sa venuje otázkam udržateľnosti materiálov budúcnosti. Privítali sme v ňom slovensko-českú kombinácia hostí so škandinávsko-dánskym nádychom Fjällräven a Adelu Malendovú, ktorá ťa okrem iného aj naučí ako sa správne vyslovuje legendárny Kånken – ktorý má tento rok 42 rokov!

Epizódy
adela_malendova
Adéla Malendová a hostia
Materiály a strihy budúcnosti
Nová epizóda
ECO SENSE
37:49

Fenomén sociálnych sietí

ECO SENSE

Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák, v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. V prvom dieli sme sa rozprávali s influencerkou Natáliou Körnerovou – Naty Kerny o fenoméne sociálnych sietí, o spoluprácach na Instagrame, o vegánstve aj o tom, čo pre ňu znamená udržateľnosť v jej živote.

Epizódy
@natykerny
@natalykerny
Fenomén sociálnych sietí
Nová epizóda
ECO SENSE
33:12